Kodat ještě neví, zda bude pokračovat

16. července 2007 v 14:16
16.07.2007 09:19 - P r a h a - Neúspěšnou baráží ve Španělsku skončila nehrajícímu kapitánovi českého fedcupového týmu Aleši Kodatovi smlouva. O tom, zda bude mít nevlastní otec a trenér Nicole Vaidišové zájem o její prodloužení, zatím nemá jasno. K jednání podle jeho slov dojde až koncem roku a o svém dalším působení má pochybnosti.
"Hodně bude záležet na tom, jak Nicole dokončí sezonu. Musím se také věnovat hlavně jí individuálně. I z tohoto hlediska o tom budu přemýšlet," řekl Kodat na toto téma.
Desátá hráčka světového žebříčku v baráži chyběla kvůli onemocnění lehkou formou mononukleózy a je otázka, kdy a jak se na kurty vrátí.
"Ztratí body, bude padat na žebříčku, bude muset začít znovu trénovat. Uvidíme, kam až to stihne zase zpátky dotáhnout. Třeba bude potřebovat nějakou lepší, speciální péči," vysvětloval Kodat s tím, že než Vaidišová bude znovu schopna trénovat, bude se léčit v Praze.
Vítězný zápas na Slovensku i porážka ve Španělsku mu daly nové zkušenosti v roli nehrajícího kapitána.
"Určitě z toho pro sebe vyvedu nějaké důsledky, pokud se nějakým způsobem dál budu v týmu účastnit, tak aby se podobné chyby neopakovaly. Budu se třeba zamýšlet, jestli na to mám, nebo ne," uvažoval.
Jasnou odpověď na otázku, k jaké variantě se momentálně přiklání, bezprostředně po porážce se Španělskem dát nechtěl.
"Teď jsem plný emocí, opravdu zklamaný, takže to chce spíš nějakou rozumnou myšlenku. Vůbec nemůžu říct, že bych byl naštvaný na holky, že prohrály. Spíš na sebe, že jsem třeba mohl něco udělat jinak," dodal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama