Oslava počká

4. února 2008 v 19:10
BRNO - Lucie Šafářová včera jen smutně přihlížela, jak se její kamarádky v družstvu trápí se slovenskými tenistkami. "Tak ráda bych byla na kurtě, ale prostě to nejde," řekla v prostorách brněnského Výstaviště. Jak známo, stop jí vystavilo zranění hýžďového svalu.
V ochozech měla spoustu známých, kteří si koupili lístky hlavně kvůli ní. A možná ji chtěli i pogratulovat i k pondělním 21. narozeninám. Oslava se však odkládá, nyní žádná nebude. "V pondělí jedu na kontrolu do Prahy, to nebude prostor pro žádné oslavy," řekla 31. hráčka žebříčku WTA. Sama už si ani nevzpomíná, kdy naposledy měla možnost slavit při svém kočovném životě narozeniny v kruhu rodinném.
"To už je hodně dávno," loví bez úspěchu v paměti. "Doma ani nic nechystáme, žádné speciální přání nemám," vyhýbá se Lucie odpovědi na otázku, zda jí maminka třeba uvaří něco oblíbeného.
Jeden dárek k narozeninám je už na světě, nachystal ho přítel Lucie, tenista Tomáš Berdych. Včera se na skok objevil v Brně, dnes už se musí hlásit v Ostravě na daviscupové přípravě před utkáním s Belgií.
"S Luckou budeme slavit až někdy po Davis Cupu. A dárek? Už ho mám, ale co to je, samozřejmě neprozradím."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama